Portal Uygulamaları
Portal sözcüğü Türkçe "Anakapı" anlamına gelmektedir. Pek çok içeriği bir arada bulunduran intenet siteleri için kullanılır.
Webmanager Portal Uygulamaları, bir çok kullanıcının sisteme katılıp, kendileri ile ilgili bilgileri paylaşmasına ve çeşitli kazanç sistemleri ile e-iş modeli oluşmasına imkan sağlayan yazıım projeleridir.
 
 
 

Avantajlar

 
 

Özellikler

 
 

Paketler

 
 

Teknik Altyapı

 
 

Eklenti ve Modüller

 
 

Demo Talebi

 

Webmanager Portal  Yazılımı’nın Avantajları;

Yüksek Performans;
WebManager Portal Geliştirme Yazılımı’nda; dünyada Yahoo, Google, NASA, UNİCEF gibi dev kuruluşların kullandığı MySQL veri tabanını kullanmaktadır. MySQL performans ve hızlılık anlamında kendini kanıtlamış bir veri tabanıdır.
    
Bilgi İşlem Departmanları Tarafından Test Edilmiş ve Onaylanmış;
Webmanager  Portal Geliştirme Yazılımı’nı kullanan tüm kurum ve kuruluşlarda bilgi işlem departmanı olup, Satınalma ve proje geliştirme aşamalarında ilgili personel tarafından, altyapı, işlevsellik ve kullanım kolaylığı test edilmiş ve onaylanmıştır.

Kullanıcı Dostu;
WebManager Portal Geliştirme Yazılımının kullanıcı ve ziyaretçi arayüzü, gözü yormayacak, uzun saatler sitede dolaşmayı kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır.
    
Sürekli Gelişim;
Webmanager  Portal Geliştirme Yazılımı; konusunda uzman yazılım mühendisleri tarafından günün şartlarına ve müşteri ihtiyaçlarına sürekli geliştirilmekte ve yeni özellikler eklenmektedir.
    
Ortak Platform Kurgusu;
Webmanager  Portal Geliştirme Yazılımındaki tüm AR-GE çalışmaları ortak platformada yapıldığından tüm müşterilerimiz yeni eklenen bir özellikten anında faydalabilmekte ve bu özelliği web sitelerinde kullanabilmektedirler.
    
Yüksek Güvenlik Altyapısı;
Webmanager  Portal Geliştirme Yazılımının alt yapısında banka ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapısı kullanılmaktadır. Sanal Klavye, Güvenlik Kodu, Giriş Kayıtlarının Tutulması, Şifremi Unuttum vb. özellikler bu uygulamalardan sadece bir kaçıdır.
    
Esneklik;
Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımı esnek yapısı sayesinde firmanın ihtiyaçlarına göre uyarlanabilmektedir. Ayrıca firmanın kullandığı veya ihtiyaç duyduğu farklı yazılımlarla konuşturulması da mümkün olabilmektedir.
    
İşlevsellik;
Herhangi bir sektörde bulunan bir firmanın ihtiyaç duyduğu bir Webmanager özelliği başka sektördeki bir firmada farklı bir ihtiyaçda kullanılabilecek şekilde işlevsel olabilmektedir.

ASERSOFTTrader EntegreMikrositeWebmanager