Profesyonel Website Yöneticisi

Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımının Özellikleri

Yönetilebilir Arayüz;

Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımı ile web sitenizin ziyaretçi arayüzünü bir mağazanın sürekli vitrinini yenilediği gibi değiştirebilir ve hedef kitlenizin ilgisini çekecek uygulamaları istediğiniz anda yapabilirsiniz.
    
Yönetilebilir Menü ve Sayfa Yapısı;

Ziyaretçi ve müşterilerinizin web sitenizde aradıkları bilgiye kolay ulaşmalarını sağlayacak menü yapısını kurgulayabilir,sunmak istediğiniz bilgileri istediğiniz menünün altına sayfalar şeklinde konumlandırabilirsiniz.

Gelişmiş İçerik Editörü;

Sayfa içerisindeki metinleri, resimleri, şekilleri ve tabloları hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan MS Word’teki gibi kendiniz düzenleyebilir, sayfa kopyalama özelliği ile birbiriyle uyumlu web içerik sayfaları oluşturabilirsiniz.

Akıllı Form Sihirbazı;

Webmanager’ın Akıllı Form Sihirbazı sizi, iş ortaklarınız,müşterileriniz ve ziyaretçilerinizle etkileşim içine sokacak, pazarlama faaliyetlerinize katkı sağlayacak bilgileri toplamanıza yardımcı olacak formları hazırlamanıza yardımcı olur.

Üyelik, Teklif, Sipariş, Ödeme Modülleri ile Ticari Kullanım;

Webmanager, websitenizi internet üzerinden tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinizi yürütmenizin yanı sıra satış yapmak ve ödeme almak için size farklı seçenek ve özellikler sunmaktadır. Üyelik sistemi ile müşterilerinizi sitenize kaydedebilir, ürün ve hizmetlerin siparişini alabilir, ödeme seçeneklerinden birini kullandırarak tahsilat problemlerinizi çözebilirsiniz.

Profosyonel Güvenlik Uygulamaları;

Webmanager’da web siteniz banka ve finans kuruluşlarının kullandığı profesyonel güvenlik alt yapısı ile korunmaktadır.
Sanal klavye, güvenlik kodu, şifremi unuttum, yetkilendirme, yedekleme ve sayfa loglama bunlardan sadece birkaçıdır.

Ayrıntılı Site Analiz ve İstatistikleri;

Webmanager, web sitenizi tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinizin analiz ve değerlendirmesini yapmak için kullanabilmenize fırsat sunuyor.
Webmanager’ın ayrıntılı site istatistik ve raporlarında; müşteri ve ziyaretçilerinizin en çok hangi ürün, hizmet veya sayfaları gezdiğini, hangi zaman dilimlerinde yoğunluk yaşadığını, arama motorları tarafından hangi kelimeler ile bulunduğunuzu ve bu kelimelere göre başarı oranınızı takip etmenize ve buna göre tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinizi konumlandırmanıza olanak sağlıyor.
   
Arama Motorlarına Uygun Altyapı;

Webmanager, Google ve Yandex gibi arama motorlarının sitenizi bulabileceği ve içerisindeki verileri indeksleyebileceği bir yapıda geliştirilmiştir. Yapılan testler ve uygulamalarda site içeriğine girilen metinler, arama motorlarının kolay okuyabileceği şekilde hazırlanırsa, sadece birkaç hafta içinde arama motorları tarafından bulunmasında önemli farklar oluştuğu gözlenmiştir.

Görsel Foto/Video Galeri Uygulaması;

Webmanager, websitenizde ürün, hizmet ve projelerin tanıtımını yaparken müşteri ve ziyaretçilerinizin ilgisini çekecek ve tanıtımlarınıza al-beni katacak görsel foto/video galeri ile donatılmıştır. Esnek yapısı sayesinde görsel öğelerinizi sayfa içerisinde sunmak istediğiniz biçimde konumlandırabilirsiniz.
   
Esnek Kod Yapısı ve Zengin Eklenti Seçenekleri;

Webmanager, bu gün makine, eğitim, tekstil, mobilya, sağlık vb. gibi 50 den fazla sektörde başarıyla kullanılmaktadır.
Esnek kod yapısı sayesinde Webmanager ile geliştirilen websiteleri firmaların tüm kurumsal ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde oluşturulmuştur. Webmanager ile web siteniz, Pop-up pencere, intro, online döviz kuru, anket, faydalı linkler, ziyaretçi defteri vb. zengin eklenti seçenekleri ile müşteri ve ziyaretçilerinizin gözünde prestij ve değer kazanır.

15 Ek Dil Seçeneği ile Global Kullanım;

Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımı ile websitenizi tüm dünyaya açabilirsiniz.
15 farklı dil modülü ile firmanızı, ürün, hizmet ve projelerinizi İngiltere’den Çin’e,  Almanya’dan Suriye’ye tüm ülkelerdeki internet kullanıcıları ile tanıştırabilirsiniz.
   
Her Tip Kullanıcıya Hitap Eden Kolay Kullanım Özelliği;

Artık web sitenizi yönetmek, içindeki bilgileri değiştirmek için HTML, Java Script vb. kod ve teknik bilgiye, ne de bunları bilen bir teknik personele ihtiyacınız olmayacak; Webmanager ile, web sitenizi yönetmeniz ve içindeki bilgileri değiştirmek için sadece bilgisayar okur yazarı olmanız yeterli.

Etkin Yardım ve Destek Hizmetleri;

Video Yardım CD’si, Telefon ve Mail  ile takıldığınız tüm konularda danışabileceğiniz ücretsiz teknik danışmanlık hizmeti, web sitenizin görsel zenginliğini artırmak istediğiniz takdirde görsel tasarım hizmeti, web sitenizi güncelleme ve veri girişi konusunda hizmet almak istediğiniz takdirde uzman veri giriş ve sayfa güncelleme hizmetleri tarafımızdan verilmektedir.
   
5 Yıl Yazılım Garantisi;

Webmanager ile web siteniz 5 yıl boyunca garantimiz altındadır.
Webmanager’ın kod yapısı veya yazılım altyapısından kaynaklanan nedenlerden dolayı websitenizde sorun yaşamanız halinde teknik destek ekibimiz hiçbir ücret almadan sorununuzu giderecektir.

Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımı’nın Avantajları

Başarısı Kanıtlanmış;

Webmanager 6 yıla yakın süren Hazırlık, AR-GE ve Emeğin ürünüdür. 55 Farklı Sektörde 1000’den fazla projede başarıyla uygulanmıştır. Firma yöneticileri, IT departmanları ve Firma sahiplerini teşekkürlerini hem formlar hemde ziyaretlerimizde şahsen bildirmektedirler.

Sürekli Gelişim;

Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımı; konusunda uzman yazılım mühendisleri tarafından günün şartlarına ve müşteri ihtiyaçlarına sürekli geliştirilmekte ve yeni özellikler eklenmektedir.
   
Ortak Altyapı;

Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımındaki tüm AR-GE çalışmaları ortak platformada yapıldığından tüm müşterilerimiz yeni eklenen bir özellikten anında faydalabilmekte ve bu özelliği web sitelerinde kullanabilmektedirler.   
    
Yüksek Güvenlik Altyapısı;

Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımının alt yapısında banka ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapısı kullanılmaktadır. Sanal Klavye, Güvenlik Kodu, Giriş Kayıtlarının Tutulması, Şifremi Unuttum vb. özellikler bu uygulamalardan sadece bir kaçıdır.
   
Esneklik;

Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımı esnek yapısı sayesinde firmanın ihtiyaçlarına göre uyarlanabilmektedir. Ayrıca firmanın kullandığı veya ihtiyaç duyduğu farklı yazılımlarla konuşturulması da mümkün olabilmektedir.

Yüksek Performans;

Webmanager Sistemi birçok farklı veritabanı ve binlerce yazılım kodunun birlesiminden olusmakta ve resim tabanlı internet sitelerinden 5 kat daha kısa sürede açılabilmektedir.
   
Pratik ve Kolay Kullanım;

Webmanager Kurumsal Web Site Yönetim Yazılımı geliştirilirken anlaşılabilir ve tıkla-kullan mantığı ön planda tutulmuştur. Facebook, Instagram ve WhatsApp kullanabilen herkesin Webmanager’ı da rahatlıkla kullanabilmesi hedeflenmiştir.
    
İşlevsellik;
Herhangi bir sektörde bulunan bir firmanın ihtiyaç duyduğu bir Webmanager özelliği başka sektördeki bir firmada farklı bir ihtiyaçda kullanılabilecek şekilde işlevsel olabilmektedir.

Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımının Teknik Alt Yapısı

Web Tabanlı ve Online’dır.

İstenilen anda ve yerde web sitenizde yenileme ve değişiklik yapabilirsiniz.
    
Webmanager Kurumsal; güncel HTML, JavaScript ve Php teknolojileri kullanılarak geliştirilmiştir.

MySQL veri tabanı kullanılmaktadır.

Yapısından dolayı sistem çok hızlı çalışmakta, girilen veriler çok az yer kaplamaktadır.

3 Aşamalı Yedekleme Sistem Kullanılmaktadır.
(Otomatik Server Yedeklemesi, Sistem Yönetici Yedeklemesi ve Kullanıcı Yedeklemesi)
    
Ortak Platform Kurgusu Çalışmaktadır.

Sistemde yapılan bir güncelleme ve yenilik aynı anda tüm Webmanager Kurumsal Kullanıcılarında aktif olabilmektedir.
    
Kullanıcı Yetkilendirmesi ile ortak paylaşım

4 aşamalı yetkilendirme sistemi ile Webmanager Kurumsal, Kuruluştaki tüm birimlerin ortak kullanımına sunulabilmektedir.

Profesyonel Güvenlik Uygulamaları Kullanılmaktadır.

Bankacılık ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapısı Webmanager Kurumsal’da da çalışmaktadır.

Video, Fotoğraf ve Harita uygulamalarından Embed Kodu Alabilme

Tema Yönetim Modülü

Müşterimiz, Kurumsal Web Sitesinin görünümünü Tema Yönetim Modülünü kullanarak sistemde kayıtlı birçok farklı hazır tema görünümden birini seçerek değiştirebilir.

Anasayfa Yönetim Modülü

Müşterimiz Kurumsal Web Sitesinin anasayfasındaki içeriklerin yerlerini, şekillerini değiştirebilir, göstermek istemediği özellikleri kapatabilir veya aktif edebilir.

Anasayfa Slayt Gösterim Modülü

Müşterimizin Kurumsal Web Sitesinin ana sayfasında ürün, hizmet veya projelerinin tanıtım ve sunumlarını farklı gösterim animasyonları ile ziyaretçilerinin dikkatini çekecek şekilde sunumunu yapabilirler.

Haber Gösterim Modülü

Müşterimiz, Haber Gösterim Modülünü Kullanarak Kurumsal Web Sitesinin ana sayfasından ziyaretçilerine sunmak istediği haberleri gazete portallarındaki gibi resimli ve içerikli sunmasına yardımcı olan ve farklı gösterim özelliklerene göre sunmasına olanak sağlayan eklentidir.

Akan Duyuru Panosu Modülü

Kurumsal Web Sitesinden Duyuru ve Bilgilendirmelerin ziyaretçilere Akan Duyuru Panosu şeklinde sunulup, gösterileceği bölümdür.

Menü, Grup ve Sayfa Yönetim Modülü

Müşterimiz, bu modül sayesinde Kurumsal Web Sitesine kolayca yeni bir menü, grup ve sayfa ekleyebilir, mevcut olanları değiştirebilir veya silebilir.

Gelişmiş İçerik Editörü

Müşterimiz, Kurumsal Web Sitesinin herhangi bir sayfasının içeriğini Gelişmiş İçerik Editörünü kullanarak aynı MS Word’teki gibi düzenleyebilir. Bu uygulama sayesinde yazı karakterlerinden, yazı boyunlarına, sayfa içine resim, tablo, video eklemeye kadar bir çok şeyi yapmanıza imkan sağlamaktadır.

Foto Galeri Modülü

Müşterimiz, Kurumsal Web Sitesinde firma, ürün, hizmet, haber, bilgilendirme ve etkinliklerle ilgili resim ve fotoğrafları foto galeri modülüne resimler ekleyerek ziyaretçilerine sunabilir. Foto galeri modülünde satırda çıkacak resim sayısını, resimlerin küçük boyunlarının yüksekliğini ayarlayabilir. Resim altlarına açıklamalar yazabilir.

Form Oluşturma ve Yönetim Modülü

Müşterimiz, bu modül sayesinde Kurumsal Web Sitesinde ziyaretçileri ile etkileşime geçebileceği her türlü formu (İletişim formu, Teklif İstek Formu, İş Başvuru Formu vs.) hazırlayıp, farklı gösterim ayarları ile istediği bölüm ve sayfalarda yayınlayabilmesine olanak sağlar.

SEO (Arama Motoru Optimizasyon) Modülü

Kurumsal Web Sitesinin Arama Motorlarında üst sıralarda çıkmasına yardımcı olacak Site başlığını düzenleyebilme, Meta Tag (Anahtar Kelimeler) Ekleyebilme, Web Site Açıklamasını düzenleyebilme ve Sayfa Başlıklarını Site Başlığında gösterebilme özelliklerini bu modülden ayarlanabilmektedir.

Video Galeri Modülü

Müşterimiz, Kurumsal Web Sitesinde yayınlamak istediği tanıtım filmi, ürün, hizmet ve proje sunumları ile ilgili videoları bu bölümden yükleyip, planladığı menü ve sayfa içeriğinde yayınlayabilir.

Anket Modülü

Kurumsal Web Sitesinde; Ziyaretçilerden ürün, hizmet, firma ve sektörle ilgili görüşlerini öğrenmek amacıyla geliştirilmiş tek soruluk anket uygulamasıdır.

Pop Up Pencere Modülü

Müşterimiz, Kurumsal Web Sitesinde yapmak istediği duyuru, tanıtım ve bilgilendirmeleri ziyaretçi ve kullanıcıların siteye ilk girdiği anda karşılarına çıkmasına sağlayarak ilgili tanıtıma dikkat çekmesi hedeflenerek geliştirilen bir uygulamadır.

Yorum Modülü

Kurumsal Web Sitesinin herhangi bir sayfasında bulunan içerik hakkında ziyaretçi ve kullanıcılarıngörüşlerini almaya olanak tanıyan uygulamadır. Gönderilen yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanması özelliği ile yorumları kontrol ederek yayınlanabilmektedir.Mevcut yorumlarda istenildiği anda yayından kaldırılabilinmektedir.

Sosyal Ağ Paylaşım Modülü

Web sitesinde yayınlanan herhangi bir içeriği (yazı, resim veya video sayfasının) ziyaretçi tarafından Facebook tarzı sosyal ağ sitelerinde kendi ağında ve duvarında ile paylaşmasına olanak sağlayan uygulamadır. Web site yöneticisi sosyal ağlarda paylaşmak istediği sayfaların altında sosyal ağ paylaşım özelliğini aktif edebilmektedir.

Ziyaretçi Defteri Modülü

Kuruluşun Web Site ziyaretçilerinin görüş ve yorumlarını toplamalarına olan sağlayan uygulamadır. Yorum eklentisinden farkı; Yorum eklentisi tek bir sayfa içeriğine uygulanmakta olup, ziyaretçi defteri websitesinin bütününe uygulanmaktadır. Site yöneticisinin onayından geçen mesajlar ziyaretçi defterinden yayınlanabilmektedir.

Mail Listesi Oluşturma Modülü

Müşterimizin Kurumsal Web Sitesinde sunduğu ürün, hizmet veya projeleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerinin İsim ve Mail Bilgisini bırakabileceği veri tabanı oluşturma uygulamasıdır.

Site İçi Arama Modülü

Kurumsal Web Sitesi içeriğinde yayınlanan içeriklere ziyaretçilerin hızlı ulaşmalarına yardımcı olmak için geliştirilmiş, aranan içeriğe göre sonuçları listeleme özelliği olan modül uygulamasıdır.

Online Döviz Kuru Modülü

Kurumsal Web Sitesinde Dolar, Euro vb. döviz kurlarının alım ve satım fiyatlarını sunmak isteyen müşterilerimiz için geliştirilmiş modüldür. Fiyatlar Merkez Bankasının sisteminden günlük olarak otomatik güncellenmektedir.

Online Hava Durumu Modülü

Kurumsal Web Sitesinde hava durumunu göstermek isteyen müşterilerimiz için geliştirilmiş modüldür. Bulunduğu ilin günlük ayrtıntılı veya 3 günlük genel hava durum bilgisi sunulabilmektedir. Hava Durum Raporu Devlet Meteoroloji Kurumunun Sisteminden günlük otomatik güncellenmektedir.

RSS Veri Sunma Yönetim Modülü

Müşterimizin Kurumsal Web Sitesinde sunduğu ürün, hizmet veya projeleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerin RSS okuyucuları ile web sitesine gelmeden güncellenen içerikler hakkında bilgi sahibi olmalarına olanak sağlayan uygulamadır.

Yetkilendirme Modülü

Müşterimizin çalışanlarına web sitesinin yönetim panelinin belli bölümlerini kullanma, veri girişi yapma, resim, yazı, haber vb. içerik yükleme izni vermesine ve istatistik modülü vb. modüllere giriş yapabilme izni vermesine olanak sağlayan modül uygulamasıdır. Modülün içeriğine göre görme, ekleme, değiştirme ve silme yetkileri tanımlanabilmektedir.

Gelişmiş İstatistik Modülü

Müşterimiz; kurumsal web sitesinin ziyaretçi ve ziyaret raporlarını inceleyebileceği çok gelişmiş bir raporlama ve istatistik modülü sunulmaktadır. Modül içeriğinde;

-İçerik Ziyaret Raporları (Tarih aralığına göre, Web sitesinin çalıştığı alan adı ve dil seçeneklerine göre menü, kategori ve sayfa bazında ziyaret raporları ayrınıtılı olarak sunulmaktadır.)

- Trafik Kaynakları Raporları (Tarih aralığına göre doğrudan alan adını yazarak, arama motorlarından kelime arayarak veya farklı sitelerden gelen yönlendirme ile web sitesine gelen ziyaretçi trafiğini ölçmeye ve değerlendirmeye imkan sağlar)

- Arama Motoru Yönlendirme Raporları (Tarih aralığına, websitesinin çalıştığı alan adı ve ek dillere göre Google, yahoo ve Bing vb. arama motorlarının web sitesine gelişleri, ziyaretçilerin bu arama motorlarlarına aradıkları kelimeler ve bu kelimelere )

- Ziyaretçi Raporları (Tarih aralığına, websitesinin çalıştığı alan adı ve ek dillere göre web sitesine hangi ülke, bölge ve şehirlerden geldikleri, ziyaretçilerin gezdikleri sayfalar, geliş şekilleri ve sitede gezdikleri sayfa sayısı, bilgisayarlarının işletim sistemi, ekran çözünürlüğü, kullandıkları tarayıcısına kadar bir çok veri sunulmaktadır)

- Online Ziyaretçi Raporları (Online olarak ziyaretçilerin hangi saatte, hangi sayfayı ziyaret edildiğini hangi ülke ve şehirden geldiğini, hangi arama motoru veya web sitesinden yönlendirme ile geldiğini ve şu anda hangi sayfaları ziyaret ettiğinin bilgilerinin alınacağı bölümdür.)

- Çapraz Sorgulamalar ve Gelişmiş Uygulamalar; (Tarih aralığına, websitesinin çalıştığı alan adlarına, ek dil modüllerine, Ülke, bölge ve şehre göre, arama motorlarından veya diğer web sitelerden gelen yönlendirme ve kelimelere göre detaylı sorgulamaların yapılacağı bölümdür.