Profesyonel Website Yöneticisi

Web sitelerini oluşturan web sayfalarının temel yapı taşı HyperText Markup Language(HTML) isimli biçimleme dilidir. HTML kodlaması web tasarımcı tarafından manuel olarak yapılan, bir veritabanı desteği ile çalışmayan web sitelerine Statik Web Sitesi denir.

Bir içerik yönetim sistemi yazılımı ve veritabanı desteği ile çalışan web siteleridir. Dinamik web sitelerinde herhangi bir kodlama yapısı bilmenize gerek kalmadan kullanıcı ile içerik alışverişi ve etkileşim imkanları sunan ve bir yönetim (admin) paneli ile içerik yönetimini sağlayabilirsiniz.

Evet. Dinamik bir web sitesine sahip olacağınız için Webmanager Yöteci Paneli ile sitenizi kendiniz dilediğinizce güncelleyebilir ve genişletebilirsiniz.

İyi bir web sitesi abartıdan uzak, içerik odaklı ve kullanışlı olmalıdır. Aynı zamanda temiz ve göze hoş gelen bir görünüme sahip olmalıdır.

Web sitelerinde kullandığımız Webmanager Yönetim Paneli ve tasarlanan temalar, site öğelerini gelen ziyaretçinin ekran çözünürlüğüne adapte edebilen esnek bir yapıdadır. Bu sayede web sitelerimiz tüm mobil cihazlar ile yüzde yüz uyumluluk sağlar.

İngilizce'deki özgün ismi Search Engine Optimization(SEO) olan Arama Motoru Optimizasyonu, arama motorlarındaki doğal arama sonuçlarında hedeflenen anahtar kelimeler ile web sitenize ulaşacak ziyaretçilerin sayısını ve kalitesini artırmaya yönelik yapılan çalışmalara verilen isimdir.