Profesyonel Website Yöneticisi

1 - WEBMANAGER E-TİCARET ZİYARETÇİ KULLANIM ÖZELLİKLERİ

Kategori ve Ürün Gösterimi

Ziyaretçiler ürünleri Kategori ve Alt Kategorilere göre listeleyebilirler veya sitenin üst kısmındaki "HIZLI ARAMA" yı kullanarak bulabilirler, Ayrıca Marka’ya göre Listeleme yapabilirler.
"En Çok Tercih Edilenler", " En Çok Ziyaret Edilenler", "Yeni Ürünler", "Kampanyalı Ürünler" Bölümleri ile de müşteriler yönlendirilebilmektedir.
    
Duyuru ve Bilgilendirme Sistemi

Ziyaretçilerin ilgisini çekecek tanıtımlar ve duyurular farklı uygulamalarla sunulabilmektedir. Ana banner sunumu ve 4 farklı banner sunumu ile web sitesinde 5 farklı yerde reklam gösterimi olabilmektedir. Ayrıca Duyuru panosu, Kampanyalı Ürünler, Yeni Ürünler vb. bölümlerle ziyaretçiler yönlendirilebilmekte ve bilgilendirilmektedir.
    
Üyelik Sistemi

Ziyaretçiler Üye Girişi Bölümü' nden veya herhangi bir ürünü almaya karar verip sepete eklediklerinde "Üye Olmak İstiyorum" linkini tıklayarak açılan sayfadaki ilgili bölümleri doldurarak üyelik başvurusu yapabilirler. Farklı onaylama seçeneklerinden biri ile üyelikleri aktif edildğinde sitede üyeliklerin kendine sunduğu avantajlardan yararlanabilirler.
    
Sipariş Sistemi

Kullanıcı ve Müşteriler, ilgilendikleri ve satın almak istedikleri ürünleri sipariş sepetine eklemeyerek sipariş oluşturabilmektedirler.
Ürünlerle ilgili renk, ebat veya diğer özellikleri belirterek sipariş listesi oluşturulabilir. Oluşturulan sipariş listesinde değişiklik yapılabilir.
Firmanın tanımladığı ödeme seçeneklerinden birisi tercih edilerek ödeme işlemleri yapılır ve ayrıca bir not eklemesi gerekiyorsa sipariş notu eklenerek sipariş işlemi tamamlanır.
    
Teklif Sistemi

Webmanager E-Ticaret Yazılımında Sipariş Sistemi' nden farklı olarak bir de teklif sistemi mevcuttur.
Fiyatı özelliklere bağlı ürünlerde Ziyaretçi ve Müşteriler "TEKLİF İSTE" ikonunu tıklayarak ürün veya hizmetteki ihtiyaç duyulan özellikleri tanımlayarak teklif formunu doldurabilirler. Teklif formu sistem yöneticisi tarafından fiyatlandırılarak sisteme eklenir. Müşteri o fiyatı onaylayarak satın alma işlemini gerçekleştirebilir.
    
Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi ve Müşteriler, Bekleyen ve Tamamlanmış Siparişlerini ve Siparişlerinin Aşamalarını ve Ne Durumda Olduğunu, Teslimat, İade ve Garanti Koşullarını, Ürün ve Hizmetlerle ilgili Sık Sorulan Soruları bu bölümde takip edebilir ve Firma yetkililerini öneri, istek ve şikâyetlerini bu bölümden iletebilirler.
    
Yardım

Müşteri ve Ziyaretçiler, sitenin kullanımı ile ilgili tüm bilgilendirmeyi bu bölümden öğrenebilirler. WebManager E-Ticaret Yardım, her bilgi düzeydeki ziyaretçinin sitede işlem yapabilmesini kolaylıkla öğrenmeleri amacıyla geliştirilmiş özel bir çözümdür.  

2- WEBMANAGER E-TİCARET YÖNETİCİSİ KULLANIM ÖZELLİKLERİ

Webmanager E-Ticaret’e Giriş ve Güvenlik Sistemi

WebManager E-Ticaret Yazılımına Giriş, Bankaların ve Finans Kuruluşları' nın kullandığı Sanal Klavye ve Güvenlik Kodu uygulaması ile yapılmaktadır.
WebManager E-Ticaret’in Güvenlik Sistemi, Sistem yöneticisinin bilgilerini ve şifresini değiştirebilmesine, sistemi giriş yapan diğer yöneticileri ve sistemi delme girişimlerini izleyebilmesine, Yedek oluşturabilmesine ve Yazılımı yönetecek diğer kullanıcılara gelişmiş yetkilendirme ve 128 Bit’lik SSL sertifikalarını kapsamaktadır.
    
Ürün ve Fiyat Yönetimi

WebManager E-Ticaret Yazılımında Gelişmiş Ürün yönetim sistemi bulunmaktadır. Üç Kademeli Kategorilendirme, Marka Tanımlama, Ürün Resimlerini 3 farklı boyutta gösterebilme, Her Ürün için resim galerisi oluşturabilme, Ürüne Promosyon Bilgisi tanımlama, Hızlı fiyat güncelleme, Ürüne Renk, Ebat, ağırlık vb. özellik tanımlayabilme ve “Gelişmiş İçerik Editörü” sayesinde ayrıntılı bilgi, açıklama ve PDF dokümanları ekleyebilme., Ürünle ilgili kullanıcı yorumları ve puanları yönetebilme,
    
Duyuru, Bilgilendirme ve Reklam Yönetimi

Duyuru Panosu; Firma, Ürün ve Hizmetlerle ilgili duyuruları “Akan Duyuru Panosu” vasıtasıyla duyurabilme, Ziyaretçilere, Müşterilere ve Bayilere özel Duyuru başlıkları tanımlama, Gelişmiş İçerik Editörü sayesinde duyuru içeriğine her türlü resim, tablo, yazı ve doküman ekleyebilme,

Sık Sorulan Sorular Bölümüne Kullanıcı ve Ziyaretçileri Sık Sorduğu Soruları ve Bunların Cevaplarını oluşuturabilme,
Bilgilendirme Grupları  "En Çok Tercih Edilenler", " En Çok Ziyaret Edilenler", "Yeni Ürünler", "Kampanyalı Ürünler"  vb. bölümler ile müşteri ve ziyaretçilere yardımcı olacak içerikler oluşturabilme,
Pop-Up Sistemi ile Site açıldığında önemli duyuru, haber ve ürünler hakkında spot duyuru yapabilme, Pop-Up pencerenin başlama ve bitiş tarihlerini, pencerenin boyutlarını belirleyebilme, Yayına alıp, yayından kaldırabilme gibi gelişmiş özellikleri içermektedir.
Reklam ve Banner Yönetimi ile web sitesinin 5 farklı yerinde görsel bannerlar oluşturup bunları ekleyip, çıkarabilme ve değiştirebilme.
        
Sipariş ve Teklif Yönetimi

Sistem Yöneticisi, Üye ve/veya Müşterilerden gelen sipariş isteklerini “Yeniler” bölümünde görür. Yeni sipariş bilgisi aynı zamanda sistem yöneticisinin mail adresine Sipariş Uyarısı olarak gelir. Yeni Siparişleri Yazdırabilir, Sipariş Durumlarını (Durum Tanımları Onay Beliyor, Onaylandı, Sipariş Hazırlanıyor, Sipariş Gönderildi vb.) ayarlayabilir. Sipariş işlemi tamamlanan siparişleri arşivleyebilir veya silebilir.
Teklif Sisteminde, Yöneticisi teklif istenilen ürünle ilgili fiyatlandırmayı yaparak sistemde aktif edebilir. Müşteride teklif fiyatını görerek satın alma işlemine başlayabilir.
    
Ziyaretçi, Üye ve/veya Müşteri Yönetimi

Sisteme üye olan müşteri ilgili işlemleri yapmaya olanak sağlayan bölümdür. Sisteme Kayıtlı tüm müşterileri görebilir, Müşterinin sipariş performansına göre ekstra Iskonto tanımlayabilir. Mevcut müşterinin kullanımını kısıtlayabilirsiniz.
    
Ayarlar, Eklentiler ve Ek Modüllerin Yönetimi

İletişim Formu: Müşteri ve ziyaretçilerin iletişim formunu kullanarak yaptıkları her türlü öneri, istek ve şikayet burada arşivlenir, ayrıca mail adresine de bilgi maili ulaşır.
Reklam & Banner Yönetimi: Site içinde yer alan 5 farlı bannerın yönetimi buradan yapılmaktadır. Jpf veya Gif formatında her türlü resim ve animasyon buradan yönetilir.
Mail List: Ana Sayfada Gelişmelerden haberdar olmak isteyen ziyaretçi ve kullanıcıların mail adresleri buradan toplanır.
Anket Yönetimi: Tek Soruluk Anketler hazırlanabilir ve Hazırlanan anketlerin cevapları belirlenebilir ve istenildiğinde siteden kaldırılabilinir.
Firma Tanımları; Firma ve/veya şubelerin adres, telefon ve tüm iletişim bilgileri buradan düzenlenir, ayrıca departman ve personelin mail adresleri ve dahili telefonları belirtilebilinir.
Online Döviz Kuru Eklentisi; Merkez Bankası Dolar ve Euro alış ve satış bilgileri online olarak verilmektedir.
Arama Motoru Tanımları  Sitenin arama motorlarınca daha hızlı ve kolay bulunmasını sağlamak amacıyla kelime ve tanımlamalar bu bölümden yapılmaktadır.
        
İstatistiki Bilgiler ve Raporlar

Webmanager E-ticaret Yazılımında ziyaretçi ve müşterilerin siteyi kullanımı ile ilgili bir çok rapor bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;

Genel Bilgilerde, Toplam giriş sayısı, Network ve Ip’ye göre toplam giriş sayısı, en son gün toplam giriş sayısı ve ortalama giriş sayıları,
Günlük giriş raporunda saatlere göre giriş oran tabloları, Tüm sayfaların o günkü tıklanma tabloları
Aylık Giriş Raporunda; O ayki günlük giriş istatistik tabloları, O ayın toplam saatlere göre giriş oranları ve o ayda tüm sayfalara giriş tablo raporları,
Yıllık Giriş Raporunda; O yılın ay ay giriş istatistik tabloları, O yılın saatlere göre toplam giriş raporları ve o yılda tüm sayfalara giriş tablo raporları,
Tıklanma bilgileri ile tarih aralıklarına ve bölüme göre tüm sayfalara giriş raporları verilir.
Sistemi indeksleyen arama motorları ve hangi zamanda indexledikleri ve sisteme kaç kere giriş yaptıkları,
Google arama motorunu kullanarak sisteme giriş yapanları, google’dan gelirken hangi kalimelerle siteyi bulduklarını,
Diğer tüm arama motorlarını kullanarak gelenleri ve hangi kelimelerle giriş yaptıklarını,
Sistem yöneticisinin farklı yerlere verdikleri linkleri tıklayarak giriş yapan kullanıcı raporlarını,
Ziyaretçilerin sisteme gelirken hangi IP’yi Hangi domain’i hangi ülkeden hangi saatte giriş yaptığının raporlarını verir. Ayrıca o kullanıcı toplam sisteme kaç kere gelmiş onu gösterir.

Yönetici Yardımı

Sistemi kullanacak yöneticilerin, kullanımını kolaylaştıracak bilgiler kategoriler ve ayrıntılı görünümler halinde verilmektedir.

Webmanager E-Ticaret Yazılımı’nın Avantajları

Yüksek Performanslı Veri Tabanı

WebManager E-Ticaret; dünyada Yahoo, Google, NASA, UNİCEF gibi dev kuruluşların kullandığı MySQL veri tabanını kullanmaktadır. MySQL performans ve hızlılık anlamında kendini kanıtlamış bir veri tabanıdır.
    
Farklı İhtiyaçlara Uygunluk;

WebManager E-Ticaret, Farklı Sektörlerdeki değişik ihtiyaçlar tanımlanarak ve bu ihtiyaçları çözümleyecek yapıda geliştirilmiştir.
    
Sürekli Gelişim;

Webmanager E-Ticaret ve Online Mağaza Yazılımı; konusunda uzman yazılım mühendisleri tarafından günün şartlarına ve müşteri ihtiyaçlarına sürekli geliştirilmekte ve yeni özellikler eklenmektedir.
    
Kullanıcı Dostu;

WebManager E-Ticaret ve Online Mağaza yazılımının kullanıcı ve ziyaretçi arayüzü, gözü yormayacak, uzun saatler sitede dolaşmayı kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır.

Yüksek Güvenlik Altyapısı;

Webmanager E-Ticaret ve Online Mağaza Yazılımının alt yapısında banka ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapısı kullanılmaktadır. Sanal Klavye, Güvenlik Kodu, Giriş Kayıtlarının Tutulması, Şifremi Unuttum vb. özellikler bu uygulamalardan sadece bir kaçıdır.
    
Pratik ve Kolay Kullanım;

Webmanager E-Ticaret ve Online Online Mağaza Yazılımı geliştirilirken anlaşılabilir ve tıkla-kullan mantığı ön planda tutulmuştur. Facebook ve MSN kullanabilen herkes Webmanager E-ticaret’i de rahatlıkla kullanabilmesi hedeflenmiştir.
    
Esneklik;

Webmanager E-Ticaret  ve Online Mağaza Yazılımı esnek yapısı sayesinde firmanın ihtiyaçlarına göre uyarlanabilmektedir. Ayrıca firmanın kullandığı veya ihtiyaç duyduğu farklı yazılımlarla konuşturulması da mümkün olabilmektedir.

Webmanager E- Ticaret Yazılımının Teknik Alt Yapısı

Webmanager E-Ticaret Yazılımı Web Tabanlı ve Online’dır
(İstenilen anda ve yerde web sitenizde yenileme ve değişiklik yapabilirsiniz.)

Webmanager E-Ticaret Yazılımı; güncel HTML, JavaScript ve Php teknolojileri kullanılarak geliştirilmiştir.

MySQL veri tabanı kullanılmaktadır.

Webmanager E-Ticaret Yazılım’nın Yapısından Dolayı sistem çok hızlı çalışmakta, girilen veriler çok az yer kaplamaktadır.

3 Aşamalı Yedekleme Sistem Kullanılmaktadır.
(Otomatik Server Yedeklemesi, Sistem Yönetici Yedeklemesi ve Kullanıcı Yedeklemesi)

Webmanager E-Ticaret Yazılımı’nda Ortak Platform Kurgusu Çalışmaktadır.
(Sistemde yapılan bir güncelleme ve yenilik aynı anda tüm Webmanager E-Ticaret Yazılımı Kullanıcılarında aktif olabilmektedir.)

Webmanager E-Ticaret Yazılımı’nda Kullanıcı Yetkilendirmesi ile ortak paylaşım bulunmaktadır.
(4 aşamalı yetkilendirme sistemi ile Webmanager E-Ticaret Yazılımı, Kuruluştaki tüm birimlerin ortak kullanımına sunulabilmektedir.)

Webmanager E-Ticaret Yazılımı Profesyonel Güvenlik Uygulamaları Kullanılmaktadır.
(Bankacılık ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapısı Webmanager E-Ticaret Yazılımı’nda da çalışmaktadır.)

Webmanager E-Ticaret Yazılımı içeriğine Video, Fotoğraf ve Harita uygulamalarından Embed Kodu Alabilme özelliği vardır.

Gelişmiş Güvenlik Modülü

 a) Sanal Klavye ile Yönetici Girişi; Web Site Yönetivcilerinin parolalarının güvenli bir biçimde yazılabilmesi için banka ve finans kuruluşlarının kullandığı sanal klavye sisteme entegre edilmiştir.

b) Güvenlik Kodu Uygulaması; kötü niyetli kişilerin otomatik deneme programları ile sistemi delme girişimlerini önlemek amacıyla geliştirilmiş resimli güvenlik uygulamasıdır.

c) "Şifremi Unuttum" Özelliği; Web site yöneticilerinin şifre unutması durumunda sisteme tanımlı mail adresine resetlemesi ile ilgili linlerin otomatik gönderim özelliğidir.

d) Yönetici (Admin) Kullanıcı Bilgilerini Değiştirebilme; Web Site yöneticileri istedikleri anda ve yerde Kullanıcı İsimlerini ve şifrelerini değiştirebilirler.

e) Sayfa Tanımlama ve Değiştirme Kayıtlarının Tutulması; Web sitesinden hangi sayfanın ne zaman kim tarafından oluşturulduğunu ve kim tarafından ne zaman değiştirildiği bilgilerinin kayıt altına alınmasıdır.

f) Yedekleme Ünitesi; Sistem yöneticisi Webmanager E-Ticaret’e girilen bilgileri bu bölümde yedekleyip bu yedekleri CD veya bilgisayarda güvenli bir bölüme kaydedebilir.

g) Yönetici Giriş-Çıkışlarını İzleme; Sistem yöneticisi erişim verdiği diğer web site yöneticilerinin sisteme giriş-çıkış bilgilerinin tutulması hizmetidir.

h) Sistemi Delme Çalışmalarını İzleme; Farklı kullanıcıların Webmanager E-Ticaret Yönetici bilgileri için yaptığı çalışmaları ve denemelerin izlendiği bölümdür.

ı) Arka Plan Güvenlik Uygulamaları; Webmanager E-Ticaret bu uygulamaların dışında arka planda yapılan farklı altyapılarlada güvenlik anlamında izlenmekte ve gerekli tüm uygulamalar yapılmaktadır.

Form Oluşturma ve Yönetim Modülü

e-Mağaza Sitenizde yer alması istediğiniz iletişim formu, öneri, istek ve şikayet formu vb. formları ve içeriklerini oluşturmaya ve siteden doldurulan formların arşivlenmesine olanak sağlayan modül uygulamasıdır.

RSS Veri Sunma Modülü

RSS Veri Sunma Modülü ile belli bir ürün kategorisinden RSS okuyucuları ile web sitesine gelmeden ürünlerdeki değişimlerden haberdar olmak isteyen ziyaretçiler için geliştirilmiş uygulamadır. Ziyaretçi gerek taraycı programında, gerekse mail programında RSS okuyucusuna ürün kategorisini eklediğinde e-Mağaza sisteminde kategoriye bir haber eklendiğinde RSS aktarımı ile o bilgi  ziyareçilerin RSS okuyucularında da görüntülenir.

Pop-Up Pencere Modülü

e-Mağaza Sitesinde yapılmak istenen duyuru, tanıtım ve bilgilendirmeleri ziyaretçi ve kullanıcıların siteye ilk girdiği anda karşılarına çıkmasına sağlayarak ilgili tanıtıma dikkat çekmesi hedeflenerek geliştirilen bir uygulamadır.

Site yöneticisi pop-up pencerenin boyutlarını, yayın tarihlerini ayarlayabilir, gerektiğinde aktif veya pasif yapabilir, Pop-up pencere içine “Gelişmiş İçerik Editörü”nü kullanarak her türlü metin, resim, video ve animasyon eklenebilir.

NOT: Pop-Up Pencere Uygulaması popup blokerlara takılmamaktadır.

Sosyal Ağ Paylaşım Modülü

Websitesinde yayınlanan herhangi bir içeriği (yazı, resim veya video sayfasının) ziyaretçi tarafından Facebook tarzı sosyal ağ sitelerinde kendi ağı ile paylaşmasına olanak sağlayan uygulamadır. Web site yöneticisi istediği içeriğin altında sosyal ağ paylaşım özelliğini aktif edebilme olanağı bulunmaktadır.

Site İçi Arama Motoru Modülü

Ziyaretçilerinizin e-Mağaza sitesindeki bir içeriğe hızlı ulaşmalarına yardımcı olmak için geliştirilmiş, aranan içeriğe göre sonuçları listeleme özelliği olan modül uygulamasıdır.

Akan Duyuru Panosu Modülü

e-Mağaza sitesinden Duyuru ve Bilgilendirmelerin Akan Duyuru Panosu şeklinde sunulup, gösterileceği bölümdür.

Online Hava Durumu Modülü

e-Mağaza sitesinde hava durumunu göstermek isteyenler için geliştirilmiş modüldür. Bulunduğu ilin günlük ayrtıntılı veya 3 günlük genel hava durum bilgisi sunulabilmektedir. Hava Durum Raporu Devlet Meteoroloji Kurumunun Sisteminden günlük otomatik güncellenmektedir.

Online Döviz Kuru Modülü

e-Mağaza Web sitesinde Dolar, Euro vb. döviz kurlarının alım ve satım fiyatlarını sunmak isteyenler için geliştirilmiş modüldür. Fiyatlar Merkez Bankasının sisteminden günlük olarak otomatik güncellenmektedir.

Özet İstatistik Modülü

e-Mağaza Sitesi Yönetim Sisteminin Anasayfasından ve İstatistik Bölümünden Portalla ilgili; Anasayfa ziyaretçi sayısı, Farklı IP Ziyaretçi Toplamı, Toplam Ziyaretçi Sayısı, Son Gün Gelen Ziyaretçi Sayısı, Günlük Ortalama Ziyaretçi Sayısı  vb. bilgiler anlık verilmektedir.

Anket Modülü

E-Ticaret Sitesi üzerinden ziyaretçilere firma, ürün ve hizmetlerle ilgili görüş sorarak cevapların alınmasına olanak sağlayan uygulamadır. Modülde kullanıcıların sürekli anket cevaplamalarını önleyecek sistem, ankette 10 cevaba kadar seçenek oluşturma ve grafikli sonuç gösterim özellikleri bulunmaktadır.

Yorum Modülü

Ziyaretçi ve kullanıcıların e-Mağaza sitesindeki herhangi bir ürün hakkında görüşlerini almaya olanak tanıyan uygulamadır.
Gönderilen Yorumların yönetici onayından sonra yayınlanması özelliği ile yorumları kontrol ederek yayınlayabilirsiniz.
Mevcut yorumlarıda istediğiniz anda yayından kaldırabilirsiniz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyon) Modülü

e-Mağaza Sitenizin Arama Motorlarında üst sıralarda çıkmasına yardımcı olacak Site başlığını düzenleyebilme, Meta Tag (Anahtar Kelimeler) Ekleyebilme, Ürün ve Ürün gruplarının Akıllı Adresleme sistemi ile adres çubuğunda çıkartılması, Her ürüne anahtar kelimeler tanımlayabilme, Web Site Açıklamasını düzenleyebilme ve Sayfa Başlıklarını Site Başlığında gösterebilme özelliklerini bu modülden ayarlayabilirsiniz.

Ek Sistem Yöneticisi (Admin) Yetkilendirme Modülü

e-Mağaza Sitenizin içerik, ürün, modül ve sayfalarını yönetmesi için farklı bir kişinin işlem yapmasına imkan sağlayacak izinlerin açılmasına olanak sağlayan bölümdür. Yetkilendirme ile ilgili yerleri, görme, ekleme, değiştirme ve silme dahil tüm yetkilerin verilebilmesine imkan sağlar.

Gelişmiş İstatistik Modülü

 * İçerik Ziyaret Raporları (Tarih aralığına göre, Web sitesinin çalıştığı alan adı ve dil seçeneklerine göre menü, kategori ve sayfa bazında ziyaret raporları ayrınıtılı olarak sunulmaktadır.)
     * Trafik Kaynakları Raporları (Tarih aralığına göre doğrudan alan adını yazarak, arama motorlarından kelime arayarak veya farklı sitelerden gelen yönlendirme ile web sitesine gelen ziyaretçi trafiğini ölçmeye ve değerlendirmeye imkan sağlar)
     * Arama Motoru Yönlendirme Raporları (Tarih aralığına, websitesinin çalıştığı alan adı ve ek dillere göre Google, yahoo ve Bing vb. arama motorlarının web sitesine gelişleri, ziyaretçilerin bu arama motorlarlarına aradıkları kelimeler ve bu kelimelere )
     * Ziyaretçi Raporları (Tarih aralığına, websitesinin çalıştığı alan adı ve ek dillere göre web sitesine hangi ülke, bölge ve şehirlerden geldikleri, ziyaretçilerin gezdikleri sayfalar, geliş şekilleri ve sitede gezdikleri sayfa sayısı, bilgisayarlarının işletim sistemi, ekran çözünürlüğü, kullandıkları tarayıcısına kadar bir çok veri sunulmaktadır)
     * Online Ziyaretçi Raporları (Online olarak ziyaretçilerin hangi saatte, hangi sayfayı ziyaret edildiğini hangi ülke ve şehirden geldiğini, hangi arama motoru veya web sitesinden yönlendirme ile geldiğini ve şu anda hangi sayfaları ziyaret ettiğinin bilgilerinin alınacağı bölümdür.)
     * Çapraz Sorgulamalar ve Gelişmiş Uygulamalar ; (Tarih aralığına, websitesinin çalıştığı alan adlarına, ek dil modüllerine, Ülke, bölge ve şehre göre, arama motorlarından veya diğer web sitelerden gelen yönlendirme ve kelimelere göre detaylı sorgulamaların yapılacağı bölümdür.

Kargom Nerede? Uygulamasının Yüklenmesi

e-Mağaza sisteminden alışveriş yapan müşterilerin siparişlerinin nerede olduğunu takip etmelerine olanak sağlayan Kargo firması ile entegre çalışan uygulamadır.

Üyelere Mail Bilgilendirme Modülü

e-Mağaza sisteminde kayıtlı üye ve müşterilere yeni ürün, kampanya, indirim ve bilgilendirmelerin toplu mail olarak duyurulmasına olanak sağlayan uygulamadır. Günlük 1000 (bin) gönderim kapasitesi bulunmaktadır. Yıllık ücretlendirilir.

Üyelere SMS Bilgilendirme Modülü

e-Mağaza sisteminde kayıtlı üye ve müşterilere yeni ürün, kampanya, indirim ve bilgilendirmelerin toplu SMS olarak duyurulmasına olanak sağlayan uygulamadır. Müşterinin Turkcell, Vadafone veya Avea sistemlerinden birine kurumsal üye olması gerekmektedir.